Konkurs Prac i Projektów Praktycznych

Grzegorz Pokojski i Kinga Rzepecka laureatami wojewódzkiego Konkursu Prac i Projektów Praktycznych

W dniu 27 kwietnia 2015 r. w Domu Technika w Olsztynie odbyło się podsumowanie wojewódzkiego Konkursu Prac i Projektów Praktycznych Uczniów Szkół Średnich, którego organizatorami są: Warmińsko-Mazurska Rada Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Olsztynie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
Po raz kolejny (startujemy bez przerwy od 2007 roku) uczniowie Technikum Mechatronicznego zostali laureatami tego konkursu – praca Kingi Rzepeckiej i Grzegorza Pokojskiego pt. „Ekologiczny generator magnetyczny EkoMaG” została wyróżniona II nagrodą.
Praca ta została również zakwalifikowana do szczebla centralnego ogólnopolskiego konkursu Młody Innowator organizowanego przez Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów we współpracy z MEN oraz Urzędem Patentowym RP.
Kolejnym absolwentom naszej szkoły dziękujemy za utrwalanie jej pozytywnego wizerunku w środowisku lokalnym i w całym regionie.
Powodzenia i sukcesów w dalszym rozwoju i karierze – naukowej i zawodowej!

Zbigniew Murawski

IMG_20150427_111540 IMG_20150427_111522