Rotary

W dniu 17 lutego w auli szkolnej odbył się szkolny konkurs Savoir – Vivre i wiedzy o Rotary organizowany przez Rotary Club Bartoszyce. W konkursie uczestniczyło 31 uczniów.

Celem konkursu było uwrażliwienie na zasady dobrego wychowania, jakie powinny obowiązywać we wzajemnych relacjach społecznych: w towarzystwie rówieśników, wobec osób starszych, zarówno w domu, jak i w miejscu publicznym, w sytuacjach towarzyskich, jak i oficjalnych. Kształtowanie wśród młodzieży pozytywnego wizerunku rodziny oraz siebie samych. Odwoływanie się do nieprzemijających wartości wychowania w duchu szacunku względem siebie nawzajem oraz propagowanie wiedzy o Rotary.

I miejsce zajęła Ewelina Mastylak IV TH
II miejsce zajęła Monika Szarłowska II TH
III miejsce Dominika Puchalik III TH

Finał konkursu odbędzie się 17 marca 2015r. w Starostwie Powiatowym w Lidzbarku  Warmińskim.

I. Grygorowicz