FERIE Z MATEMATYKĄ

Ferie zimowe to dla uczniów czas odpoczynku od szkoły i nauki. W szkolnych ławkach i z zeszytem w ręku, tak grupa maturzystów z naszej szkoły spędziła tegoroczne ferie. Były one czasem nadrabiania zaległości przed nieubłaganie zbliżająca się maturą. Wśród przedmiotów, których przyszli absolwenci szkół ponadgimnazjalnych na egzaminie dojrzałości boją się najbardziej, prym wiedzie matematyka. W związku z tym darmowe lekcje z tego przedmiotu zorganizowała dla nich p. Teresa Rymko. Celem zajęć było lepsze przygotowanie się uczniów do egzaminu maturalnego w maju 2015r. W miłej atmosferze rozwiązywali zadania z różnych działów matematyki, wymieniali doświadczenia i starali się efektywnie wykorzystać czas przygotowując się do najważniejszego egzaminu w ich życiu. Zajęcia prowadzone były przez 3 dni (od środy do piątku) po 4 godziny lekcyjne i dla niektórych uczniów były bardzo wyczerpujące.

Teresa Rymko