Hotelarze w Wardomach

W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z Domem Weselnym w Wardomach, organizatorem imprez okolicznościowych, plenerowych i kulinarnych.

Niedaleko  restauracji znajdują się pokoje hotelowe w stylu rustykalnym. Do dyspozycji gości jest duży staw, restauracja z barem oraz atrakcje hotelowe. Uczniowie klasy 3 technikum hotelarskiego w ramach zajęć praktycznych przygotowują stoły kawowe, okolicznościowe z odpowiednio dobraną zastawą stołową i dekoracjami. Uczniowie mają możliwość wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej w szkole ucząc się obsługi kucharskiej i kelnerskiej.

Pan Krzysztof Kirszanowski, menager lokalu, jest bardzo zadowolony z  naszych uczniów i zaproponował najlepszym  pracę przy obsłudze imprez okolicznościowych.

S. Jarzębowicz-Sudujko