Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w auli szkolnej odbyła się Uroczysta Akademia, na którą zaproszeni zostali uczniowie, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy administracji i obsługi.

Na wstępie odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych na sztandar szkoły. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła najserdeczniejsze życzenia Nauczycielom oraz Wszystkim Pracownikom Szkoły. Pani Dyrektor przyznała Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.

Na koniec przewodnicząca samorządu uczniowskiego, Aleksandra Owczarek zaprosiła wszystkich na część artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły.

Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli kwiaty Pani Dyrektor.

Remiszewska , D. Tołodziecka