Obchody 20-lecia 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej

poczet5 września 2014 r. na placu Bohaterów Westerplatte odbyły się główne uroczystości związane z obchodami 20-lecia 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej.
Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Jolanta Skoczylas, Marta Jończyk, Przemek Konieczka.

Już przed południem na placu można było zobaczyć sprzęt wojskowy. Jak zwykle przy tego typu uroczystościach pododdziały wmaszerowały na plac. Następnie złożono meldunek dowódcy brygady płk. Piotrowi Żurawskiemu. Wojskowy ceremoniał obserwowało kilkaset osób, głównie dzieci i młodzieży z bartoszyckich szkół, i przedszkoli.

Obchody zakończył koncert galowy Zespołu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego, orkiestry dętej z Mławy oraz zespołów z klubów wojskowych z garnizonu Morąg i Bartoszyce.

Elżbieta Klimus