Kolejny rok współpracy z hotelem w Galinach

Uczniowie klasy 3 technikum hotelarskiego zakończyli zajęcia praktyczne w Zespole Pałacowym Galiny. To pięknie odrestaurowany majątek ziemski, z Pałacem z XVI wieku, dziewiętnastowiecznym Folwarkiem, parkiem i ponad 200 ha lasów, łąk, pastwisk i stawów. W trakcie zajęć uczniowie zdobyli kolejne doświadczenia, wykorzystali wiedzę teoretyczną zdobytą w szkole. Mieli możliwość poznać realne warunki pracy w hotelu. A oto opinie naszych uczniów:

Fajnie, że możemy poznać hotel, jak funkcjonuje, jak wygląda praca w takim miejscu.”

Na zajęciach praktycznych podobała mi się atmosfera pracy. Pracownicy byli bardzo otwarci, mili, uprzejmi. Kiedy pracowaliśmy w kuchni proponowano nam kawę, herbatę.”

Podoba mi się, że mam styczność z zakładem hotelarskim. Mogłam sprawdzić się w pracy.”

Na zakończenie zajęć mieliśmy ognisko i mile spędziliśmy czas.”

Spoko pracownicy”.

Droga do hotelu zawsze w miłej atmosferze. Wyjazd jest ciekawszy, możemy zobaczyć jak wygląda praca w hotelu”.

Hotel jest bardzo ładny, okolica też”.

Podoba mi się, że za naszą pracę zostaliśmy nagrodzeni i mogliśmy spędzić mile czas, razem z grupą”.

Ostatnie zajęcia odbyły się w szczególnie miłej atmosferze.

"Podziękowaliśmy i przekazaliśmy kwiaty Pani Małgorzacie, która jest dyrektorem hotelu. Potem mieliśmy ognisko, odwiedziliśmy mini ZOO i zabytkowe stajnie, w których znajduje się ponad 80 koni różnych ras. Spacerowaliśmy po okolicy".

Zespół Pałacowy Galiny to naprawdę wyjątkowe miejsce.

S. Jarzębowicz-Sudujko