Hotelarze odwiedzili Restaurację i Dom Weselny w Wardomach

8 kwietnia 2014 uczniowie klasy 2 technikum hotelarskiego odwiedzili Restauracje i Dom Weselny w Wardomach. Dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Kirszanowskiego, menagera lokalu, uczniowie zwiedzili sale barową i weselną, pokoje hotelowe oraz otoczenie Domu Weselnego. Menager opowiedział o schemacie funkcjonowania i pracy w Domu Weselnym a następnie sprawdził umiejętności naszych hotelarzy w przygotowaniu sali na imprezę osiemnastkową: przygotowanie i dekoracja stołu kawowego oraz nakrycie i przygotowanie stołu głównego łącznie z zastawą stołową  i dekoracjami. Uczniowie mieli możliwość wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na obsłudze konsumenta. Pan Krzysztof Kirszanowski był pozytywnie zaskoczony zaangażowaniem naszych uczniów i zaproponował prace przy obsłudze imprez okolicznościowych w zbliżającym się sezonie.

E. Kondraciuk-Pieniak