II Powiatowy Konkurs Matematyczny

10 kwietnia 2014 r. w LO im. S. Żeromskiego  w Bartoszycach odbył się II Powiatowy Konkurs Matematyczny im. Zbigniewa Trzcińskiego. W konkursie wzięło udział 40 uczniów z 4 szkół ponadgimnazjalnych powiatu bartoszyckiego. Inicjatorami Konkursu byli nauczyciele matematyki, organizatorem Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego . Patronat nad konkursem objął starosta bartoszycki Wojciech Prokocki. Uczestnicy w ciągu 60 minut mieli do rozwiązania 40 zadań zamkniętych. Laureatami konkursu w kategorii –technikum  zostali nasi uczniowie.

Pierwsze miejsce zajął  Szymon Mikulski– uczeń klasy IV TI,

drugie miejsce zajął Paweł Maślany– uczeń klasy IV TMT,

trzecie miejsce zajęła  Joanna Szyszkowska -uczennica klasy IV TI.

Nagrody wręczył starosta powiatu bartoszyckiego Wojciech Prokocki, p. Ludmiła Trzcińska i dyrektor L.O. p. Anna Jurgielewicz.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów..

Danuta Maroska