WYBORY NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROZSTRZYGNIĘTE!!!!

W poniedziałek, 10 lutego, w auli szkolnej, uczniowie Mechaniaka mieli przyjemność uczestniczyć w wyborach na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Przypomnijmy, że o to “stanowisko” ubiegało się czterech kandydatów: Julia Taranowicz kl. II TMT, Wiktoria Antosik kl. II TH, Oliwia Bałdyga kl. II TH, Kacper Habiński kl. II TMT.
W głosowaniu wzięło udział 329 uczniów. Oddano 3 głosy nieważne i 326 głosów ważnych.
Wyniki wyborów:
– Kacper Habiński (uzyskał największą ilość głosów)
– Oliwia Bałdyga,
– Julia Taranowicz,
– Wiktoria Antosik.

Skład nowego Samorządu Uczniowskiego:
PRZEWODNICZĄCY SU – KACPER HABIŃSKI
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO SU: JULIA TARANOWICZ,
OLIWIA BAŁDYGA,
RZECZNIK PRAW UCZNIA: WIKTORIA ANTOSIK.

Nowemu Samorządowi gratulujemy i życzymy sukcesów oraz zapału i pomysłów
do pracy w nowych rolach.
Składamy gorące podziękowania dotychczas pracującemu Samorządowi Uczniowskiemu. Szczególne podziękowania należą się
LAURZE BACHANOWICZ z kl. IV TH, która wzorowo wypełniała funkcję Przewodniczącej SU, była godną przedstawicielką społeczności uczniowskiej, a także nieustającą skarbnicą pomysłów oraz JULII BACHANOWICZ, AGNIESZCE FERDYCZ, EWIE GRACZYKOWSKIEJ z kl. IV TH.
Dziękujemy również uczennicom kl. I TH/p za pomoc w organizacji wyborów.
Opiekunowie SU