Zaduszki Literackie

W listopadowy poniedziałek, odbył się wyjątkowy, poetycko – muzyczny apel poświęcony  “Zaduszkom literackim”. Członkowie Samorządu Uczniowskiego – uczniowie klas 1 TI/g, 2 TH/g i 4 TMT przygotowali nostalgiczne spotkanie w intencji zmarłych uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Coraz dłuższe, jesienne wieczory zmuszają nas do chwili refleksji i zadumy, a piosenki Marka Grechuty, Perfektu, itp. wydają się być doskonałym ukojeniem dla umęczonej duszy. Muzyczną ucztę okraszono pięknymi wierszami naszych narodowych wieszczy.

Był to niezapomniany spektakl, przygotowany przez wspaniałych wykonawców, których publiczność nagrodziła długimi brawami.

Samorząd Uczniowski