PAMIĘTAMY O ZAPOMNIANYCH

Jak co roku w przededniu Uroczystości Wszystkich Świętych uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Promieniści” wzięli udział w porządkowaniu zapomnianych, opuszczonych grobów na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Kętrzyńskiej w Bartoszycach.

Na każdym posprzątanym grobie zapalony został znicz symbolizujący płomyk pamięci. Zapał młodzieży spotkał się z ogromną sympatia osób starszych, którzy dzielili się swoimi narzędziami, dobrym słowem oraz uśmiechem. Wspólnymi siłami udało się uporządkować ponad 20 grobów. Nasi „Promieniści” po raz kolejny dowiedli, że zawsze można na nich liczyć. Gdy podejmują działanie, robią to chętnie, bezinteresownie i z młodzieńczym zapałem. To ogromne szczęście móc pracować z takimi wolontariuszami:

1. Alicja Barszczewska
  2. Magda Pusz