Pożegnanie klas maturalnych

                We wtorek 30 kwietnia 2019 r. o godzinie 11.00 uczniom klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach zabrzmiał symboliczny „OSTATNI DZWONEK”. Abiturienci wraz z rodzicami, dyrekcją, gronem pedagogicznym i kolegami z klas młodszych zebrali się w auli szkoły, aby otrzymać upragnione świadectwo ukończenia szkoły średniej. Dyrektor szkoły Monika Bogdanowicz pogratulowała wszystkim absolwentom zdobytej wiedzy, umiejętności i cennych życiowych doświadczeń. Nie zabrakło również podziękowań skierowanych do wyróżnionych absolwentów; Patrycji Bejnar, Magdaleny Mikulskiej, Patrykowa Strzałeckiego, Pawła Bohdanowicza, Marcina Jankowskiego, którym Pani Dyrektor wręczyła świadectwa oraz nagrody rzeczowe.

Specjalną nagrodę dla najlepszego ucznia; Patryka Strzałeckiego, ufundowała Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. 

Ze szkołą pożegnali się sami maturzyści, kierując do dyrekcji, swoich nauczycieli, wychowawców i rodziców serdeczne podziękowania. Przewodnicząca Samorządu Szkolnego w imieniu swoich kolegów ciepło i serdecznie pożegnała maturzystów, życząc im jak najlepszych wyników na maturze. Maturzyści na pamiątkę swojego pobytu posadzili drzewko absolwenckie na terenie szkoły.

Tegoroczni maturzyści wiele dobrego wnieśli w życie ZSP nr 1, życzymy im więc połamania pióra na maturze i wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu. Mamy nadzieję, że ,,Mechaniak” na długo pozostanie w ich wspomnieniach, i że te refleksje będą wyłącznie pozytywne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.