Oddali krew- zdali egzamin z życia!

29 marca 2019r. w naszej szkole odbyła się druga, w tym roku szkolnym, akcja krwiodawstwa. Tym razem została zorganizowana we współpracy z Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK Służb Mundurowych przy 20 Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej, a oddana krew została przekazana potrzebującemu pilnej pomocy medycznej choremu żołnierzowi. Krew oddało 60 osób, w tym 25 uczniów. Chętnych do wzięcia udziału w tej akcji było o wiele więcej, jednak po wstępnych badanych lekarskich okazywało się, że nie wszyscy ze względu na swój stan zdrowia mogą oddać krew.
Dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoją krwią – cennym lekiem i dołączyli, bądź już są w gronie honorowych dawców krwi. To bardzo szlachetna i godna naśladowania postawa!!!!

Mariola Maciejewska