Ferie z WOT

W trakcie zimowej przerwy w nauce, uczniowie klasy III Technikum Pojazdów Samochodowych odbyli podstawowe szkolenie wojskowe, które jest początkiem trzyletniego cyklu szkoleń realizowanego w ramach WOT.

Misją Wojsk OT jest obrona i wspieranie lokalnych społeczności.

Uroczysta przysięga wojskowa Żołnierzy OT pełniących Terytorialną Służbę Wojskową w 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej odbyła się 3 lutego 2019 r. na placu apelowym Jednostki Wojskowej w Olsztynie i jest  ukoronowaniem intensywnego 16-dniowego szkolenia. Obecny na uroczystościach Starosta naszego  Powiatu –J.Z Nadolny wyraził swój szacunek dla wszystkich żołnierzy ochotników życząc im, aby zaszczytna służba dla Polski była powodem do dumy i zadowolenia.

Szeregowi z kl III TPS