Sukces w powiecie i co dalej?

Nasi siatkarze w zawodach powiatowych zdobyli II miejsce, co skutkowało awansem do rozgrywek rejonowych w Kętrzynie. Tam pojechali pod opieką p. Daniela Chruściela. Niestety nie powtórzyli sukcesu z poprzedniego roku i nie awansowali do zawodów w Olsztynie.

Skład zespołu:Urbańczyk Kacper, Kopańko Cezary, Segin Tomasz, Ziółkowski Patryk,Tytoń Łukasz, Kamil Worach, Paweł Skarul, Maciej Borodzicz, Kacper Habiński

Rywalizacja całoroczna międzyszkolna trwa nadal

10.01.2019r młodzi siatkarze rywalizowali o pierwszeństwo wśród wszystkich klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych. Po wyrównanej walce odnieśliśmy zwycięstwo nad drużynami LO i ZSPNR2. Zaś 15.01.2019r nasi piłkarze nożni zajęli I miejsce w rywalizacji piłki nożnej halowej. Pokonali LO 17:1 i zremisowali z ZSP 2 1:1. Dzięki temu prowadzimy w punktacji generalnej. Przed nami jeszcze wiele spotkań na polu sportowym, a podsumowanie całego roku sportowego odbędzie się na festynie sportowo-rekreacyjnym na naszym Orliku pod koniec roku szkolnego.

Skład zespołu piłki siatkowej:Kacper Habiński, Michał Tkaczuk, Bartłomiej Konieczka, Klaudiusz Pażuś, Mateusz Mandywel, Jakub Dunder, Kamil Kaczmar

Skład zespołu piłki nożnej: Dominik Pawlica, Robert Mielnik, Patryk Olszewski, Marek Waga, Kacper Tymcio, Piotr Waga, Bartłomiej Budny, Konrad Obrębski, Kamil Rubażewicz, Mateusz Tomaszewicz

Szkolna Liga Fustalu

Od listopada do końca marca przebiegają rozgrywki klasowe w szkolnej lidze piłki nożnej halowej. Do rywalizacji zgłosiły sie klasy: II TPS, IV TMT, II TMT, I B/C, I TPS, III TPS, I TI/TH,I TMT. Tytułu Mistrza Szkoły z ubiegłego roku broni obecna IV TMT.