CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…, CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…

Grudzień w tym roku rozpoczął się pracowicie dla uczniów klasy piątej Szkoły Podstawowej nr 8 w Bartoszycach, którzy w poniedziałek 3 grudnia, z samego rana, pojawili się w Mechaniaku, na warsztaty decoupagu. Dzięki ogromnej uprzejmości i chęci podzielenia się radością nadchodzących świąt Pani Aliny Mikołajczyk, uczniowie sąsiedniej szkoły mogli poznać technikę zdobienia różnych przedmiotów. Dziewczynki i chłopcy przy pomocy Pani Aliny Mikołajczyk, swojej wychowawczyni Danuty Rohun oraz Iwony Pieniak, mogli samodzielnie wykonać prezenty dla swoich bliskich. Najbardziej byli jednak zafascynowani ozdabianiem swoich przedmiotów,  nie w świątecznym klimacie, a wizerunkami zwierząt.

Wszystkim piątoklasistom podobały się warsztaty i grzecznie wprosili się na następne zajęcia.

A. Mikołajczyk, I. Pieniak