„Na cztery łapki” – podsumowanie I etapu akcji

Od początku roku szkolnego w naszej szkole prowadzona jest zbiórka karmy dla bezdomnych kotów z miasta Bartoszyce i okolicznych miejscowości. Akcję zainicjowało Szkolne Koło PCK we współpracy z bartoszyckim Stowarzyszeniem na Rzecz Pomocy Zwierzętom i Ochrony Przyrody „Azyl”. 30 listopada 2018r., ze względu na nadejście prawdziwie zimowych chłodów, podsumowano pierwszy etap akcji, a zebraną karmę przekazano stowarzyszeniu. Wolontariusze – uczniowie ZSP nr 1 wspierali akcję indywidualnie oraz zespołowo.

Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy!

Akcja jest nadal kontynuowana i będzie trwała do końca bieżącego roku szkolnego. Zachęcamy do wsparcia potrzebujących pomocy naszych milusińskich mruczków, filemonów i bonifacych!

Szkolne Koło PCK