THE VOICE OF FARA

25 listopada 2018 roku o godz. 15.00 w kościele p.w. M.B. Częstochowskiej i Św. Jana Ewangelisty w Bartoszycach, odbył się konkurs piosenki patriotycznej i religijnej THE VOICE OF FARA. Celem konkursu była promocja wartości jakie są zawarte w piosenkach oraz odkrywanie na nowo bogatej treści w nich zawartych.

Jury konkursu oceniało w trzech kategoriach: I – dzieci (przedszkolaki, uczniowie do klasy VII), II – młodzież (klasa VIII, gimnazjum, szkoły średnie), III – dorośli.

Naszą szkołę reprezentowała Paulina Owczarek z klasy IV TH. Zajęła drugie miejsce. Paulinie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Klimus