Wycieczka do Nova Mazur Design sp. z o.o.

W dniu 13 listopada uczniowie klasy IV Technikum Mechatronicznego mieli okazję zwiedzić zakład Nova Mazur Design sp. z o.o. Wycieczka odbyła się w  ramach programu Otwarta Firma Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Uczniowie zwiedzili zakład produkcyjny w Bartoszycach i Górowie Iławeckim. Mieli możliwość poznania zawodów występujących w firmie oraz  prezentacji poszczególnych stanowisk pracy. Zapoznali się z informacjami  o ogólnym charakterze przedsiębiorstwa.

Największym zainteresowanie wzbudziła zastosowanie maszyny CNC w obróbce drewna.

Nova Mazur Design Sp. z o.o. jest fabryką mebli tapicerowanych, która specjalizuje się w produkcji sof oraz narożników. Zakład funkcjonuje już od 16 lat. Asortyment zakładu cechuje się nowoczesnym wzornictwem, dobrą jakością wykonania i dużym wachlarzem różnego rodzaju użytecznych funkcji.