Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dnia 03.09.2018 roku o godzinie 9.00 uroczystym apelem w auli szkolnej zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Pani Dyrektor Monika Bogdanowicz przywitała młodzież, ich rodziców, gości oraz wszystkich nauczycieli       i pracowników szkoły. Szczególnie gorąco przywitaliśmy młodzież klas pierwszych, która zechciała związać swoje losy z nasza szkołą i tym samym zdobyć upragniony zawód. Zapewniła, że wszyscy dołożymy wszelkich starań, aby w naszej szkole czuli się bezpiecznie oraz mogli realizować swoje pasje. Nie zabrakło również życzeń skierowanych do wszystkich uczniów, aby ciężka praca przynosiła efekty, a rok szkolny zakończył się sukcesem. Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu przypomniała również o 79. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej  i o tragicznych skutkach jakie przyniosła narodowi polskiemu oraz o przypadającym w tym roku 100-leciu odzyskania przez Polskę niepodległości.

Następnie uczniowie udali się z wychowawcami do  klas na spotkania organizacyjne.