uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny 2017/18. W uroczystości  tej wzięli udział uczniowie i ich rodzice, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście.

Pani Dyrektor Monika Bogdanowicz życzyła uczniom radosnych, pełnych słońca wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkolnych ławek. Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce oraz szczególnymi osiągnięciami w konkursach przedmiotowych i sportowych przyjęli gratulacje oraz otrzymali dyplomy i nagrody. Specjalną nagrodę dla najlepszego ucznia ufundowała Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa.

Przedstawiciele Samorządu Szkolnego pożegnali kończących tego dnia  naukę w naszej szkole uczniów z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej wręczając Tarczę Absolwenta, a na pamiątkę swojego pobytu absolwenci posadzili drzewko absolwenckie na terenie szkoły.

Zobacz więcej zdjęć w albumie szkoły