II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości w Olsztynie

7 czerwca 2018r.  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Warmińsko-Mazurskim Kongresie Przyszłości w Olsztynie. W kongresie wzięli udział znani przedsiębiorcy z regionu, trenerzy i mentorzy oraz dynamicznie rozwijające się start-upy.

Na kongresie zostały poruszone ważne kwestie odnośnie Idei “Cittaslow”, czyli życia i rozwoju młodych ludzi w małych miastach, takich jak nasze. Mieliśmy szansę wysłuchać szeregu pouczających wykładów prowadzili między innymi Dorota Wellman, Katarzyna Bosacka, Joanna Kajsutra, Dawid Frank i wiele, wiele innych ciekawych osób.

Zmotywowani i gotowi do działania możemy kształtować naszą przyszłość i przyłączyć się do rozwoju naszego regionu. Kwintesencją całego wydarzenia było fenomenalne poprowadzenie spotkania przez Krzysztofa Ibisza.

Iwona Grygorowicz