„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

W dniu 07.03.18 r. w siedzibie Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach odbyły się eliminacje miejsko-gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Celem turnieju jest rozpowszechnianie wiedzy wśród młodzieży szkolnej o podstawowych zasadach bezpieczeństwa pożarowego i postępowania na wypadek powstania pożaru, obowiązujących przepisach przeciwpożarowych oraz ochrony przeciwpożarowej.

Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Dawid Zarecki z klasy III TPS oraz Wojciech Miszczyszyn z klasy II TI. Do etapu powiatowego zakwalifikował się Dawid Zarecki. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Elżbieta Klimus