“Mechaniak dawniej i dziś” – konkurs plastyczny

Jubileusz 50 – lecia naszej szkoły

Termin: 24 kwietnia 2018 r.

W tym roku nasza Szkoła obchodzi jubileusz 50-lecia. To wyjątkowa okazja do wspólnego przeżywania wydarzeń z minionych lat. Naszych obecnych uczniów zachęcamy do ukazania szkoły z własnej perspektywy, podzielenia się odczuciami i wrażeniami.
Konkurs skierowany jest również do absolwentów „Mechaniaka”.
Miło by nam było, aby zechcieli Państwo podzielić się z nami choć cząstką osobistych wspomnień ze szkolnych lat. Zapraszamy zainteresowanych do sentymentalnej podróży w szkolne lata w organizowanym z okazji jubileuszu wyjątkowym konkursie plastycznym.
CELE KONKURSU:
• upamiętnienie jubileuszu 50-lecia szkoły,
• zachęcenie uczestników konkursu do zainteresowania się historią szkoły
i popularyzowanie wiedzy o niej,
• pogłębianie poczucia tożsamości ze szkołą.
PRZEBIEG:
1. Konkurs adresowany jest do uczniów oraz do absolwentów Zespołu Szkół ponadgimnazjalnych nr1 im. Kresowiaków.
2. Uczestnicy konkursu wykonują pracę plastyczną dowolną techniką na formacie A 3 .
3. Termin składania prac – 24 kwietnia 2018 r.
4. Prace konkursowe opatrzone na odwrocie następującymi informacjami: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy oraz wiek uczestnika można dostarczać do sekretariatu szkoły lub przesłać pocztą na adres:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 im. Kresowiaków.
ul. Limanowskiego 10
11-200 Bartoszyce
z dopiskiem: „Mechaniak dawniej i dziś”
5. Laureaci najlepszych prac wybrani przez komisję konkursową zostaną nagrodzeni w dwóch kategoriach:
I – uczniowie
II – absolwenci
6. Rozdanie nagród laureatom konkursu odbędzie się w dniu uroczystości z okazji 50-lecia szkoły

Osoby biorące udział w konkursie akceptują powyższy regulamin.

Koordynator konkursu: Alina Mikołajczyk, Lilla Szewczyk, Danuta Maroska, Sylwia Kapturska