KLOWN W SZPITALU – CZERWONE NOSKI

W dniu 14.02.2018 r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu przeprowadzili zbiórkę na potrzeby Fundacji Czerwone Noski.

Fundacja niesie uśmiech i radość dzieciom przebywającym w szpitalach. Wolontariusze  są regularnie obecni na oddziałach pediatrii, rehabilitacji, chirurgii, kardiologii, onkologii. Opieką objęte są też dzieci po przeszczepach i w śpiączce. Czerwone Noski obecne są tam, gdzie mali pacjenci przebywają od kilku dni do kilku miesięcy. Ich obecność pozwala odwrócić uwagę chorych od ich schorzeń i monotonii związanej z prowadzonym leczeniem.

W imieniu podopiecznych fundacji dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc.

Elżbieta Klimus