Uroczyste wręczenie Certyfikatu „Szkoła Przyjazna Środowisku”

8 lutego 2018r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Warmińsko –Mazurskiego Kuratora Oświaty Szkoła Przyjazna Środowisku i Szkoła Promująca Bezpieczeństwo. Podziękowania i certyfikaty dyrektorom szkół i koordynatorom projektów wręczał Wojciech Cybulski –wicekurator oświaty. W przekazywanych wyróżnionym gratulacjach mocno akcentowano fakt ścisłej współpracy szkół ze środowiskiem lokalnym, co można wywnioskować na podstawie przedłożonej kapitule dokumentacji. Podczas gali zgromadzeni wysłuchali także wykładu Wojciecha Tańskiego  – konsultanta z Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli pt. „Piękne i przyjazne otoczenie szkoły – bezpieczne otoczenie szkoły”.

Niniejszy Certyfikat został przyznany szkole na okres trzech lat.

Uroczyste wręczenie certyfikatu