Zawody w tenisie stołowym

W ostatnich dniach uczniowie a szczególnie uczennice naszej szkoły mogą pochwalić się osiągnięciami w rywalizacji bartoszyckich szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym.
Dnia 30.12.2017r. nasze dziewczęta w składzie: Kownacka Patrycja, Bachanowicz Julia i Daszkiewicz Magdalena zdobyły I miejsce drużynowo wśród dziewcząt. W rywalizacji chłopców nasza drużyna w składzie: Czajkowski Daniel, Padoł Kamil i Tymcio Kacper zajęła II miejsce.

Dnia 7 grudnia 2017r. podczas rywalizacji indywidualnej najlepsza wśród dziewcząt okazała się Patrycja Kownacka z kl. IV TH, która odebrała medal złoty. Wśród chłopców Daniel Czajkowski z kl. II TMT odebrał medal brązowy za III miejsce. Gratulujemy.

J.S.