Mikołajki w naszej szkole

Na specjalne zaproszenie Samorządu Uczniowskiego, do naszej szkoły, w dniu dzisiejszym przybył nie kto inny, jak sam Święty Mikołaj!

Jak się okazało, i bez zaproszenia by do nas dotarł, jako że młodzież u nas do szczególnie grzecznych należy  –  skoro Święty tak mówi, to musi być prawda 😉

Celem wizyty Mikołaja były oczywiście Jego imieniny, podczas których, jak powszechnie wiadomo, Mikołaj zamiast przyjmować prezenty, rozdaje je wszystkim wokół. Nam postanowił osłodzić trochę matematykę, polukrował reguły ortograficzne, a daty historyczne oblał czekoladą.

Cukierki były naprawdę pyszne, nie tylko uczniowie mieli okazję się o tym przekonać 🙂

Dziękujemy, Mikołaju, już teraz zapraszamy za rok!

Zobacz więcej zdjęć