Spotkanie z Anną Osowską

04 grudzień 2017r. – spotkanie z Anną Osowską autorką książek “W cieniu papierówki.Lekarka i cud zwyczajności”, “Ucieczka”.

Autorka z zawodu lekarka, internistka, endokrynolog z zacięciem dziennikarskim i społecznikowskim. Od dzieciństwa związana jest z Bartoszycami. W swoich książkach przedstawia tajniki życia lekarki w małej miejscowości, oprowadza czytelnika po magicznych miejscach Warmii i Mazur oraz pokazuje jak trudno medykowi, gdy znajdzie się po drugiej stronie biurka, stając się pacjentem. Aktualnie publikuje w w Biuletynie Lekarskim oraz należy do Grupy Literackiej Barcja w Bartoszycach. W spotkaniu udział wzięli uczniowie z kl. 1TI z p. L. Fit, 2TMT z p. L. Szewczyk, 4TPS z p. E. Krawczyk oraz grupa z 2TI z p. S. Kapturską. Na zakończenie spotkania autorka otrzymała w podziękowaniu ANIOŁA – wykonanego podczas zajęć prowadzonych pod opieką p. A. Mikołajczyk przez młodzież z naszej szkoły. Książki p. A. Osowskiej zostały zakupione do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zapraszamy do czytania.