Koncert „Śpiewajmy św. Janowi Pawłowi II”

8 października świętowaliśmy XVII Dzień Papieski, w ramach którego w kościele św. Brunona w Bartoszycach odbył się koncert „Śpiewajmy świętemu Janowi Pawłowi II”. Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Owczarek, uczennica klasy III TH, która wykonała dwie piosenki „Ty tylko mnie poprowadź” oraz „Hymn Światowych Dni Młodzieży” i Katarzyna Dedo, uczennica klasy I TPS, której akompaniował Michał Pieńkawa uczeń  klasy II TMT, wykonała utwór „List do Boga”. W koncercie wzięła też udział pani Sylwia Kapturska, nauczycielka naszej szkoły, która zaśpiewała pieśń „Czarna Madonna”.

Koncert zakończył się wspólnym odśpiewaniem ukochanej pieśni Jana Pawła II „ Barka”

Elżbieta Klimus

Lidia Fit

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.