Zajęcia praktyczne w Wardomach

Rozpoczęliśmy czwarty rok współpracy z Domem Weselnym w Wardomach. Dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Kirszanowskiego, menagera lokalu, uczniowie mogą doskonalić praktyczne umiejętności w zakresie organizacji dużych imprez okolicznościowych. Uczniowie II klasy technikum hotelarskiego będą przygotowywać sale do wesel, rocznic, komunii,chrzcin, bankietów, studniówek, spotkań integracyjnych oraz imprez firmowych. Nauczą się obsługi kelnerskiej. Będą mieli możliwość wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej na zajęciach z przedmiotów zawodowych.
Wszystkim uczniom podobają się tego typu zajęcia praktyczne, tym bardziej, że lepiej przygotowują do wejścia na rynek pracy.
S. Jarzebowicz-Sudujko