DYPLOM LAUREATA KONKURSU MIĘDZYNARODOWEGO

Uczennica klasy II Technikum Informatycznego Urszula Ołdak zajęła I miejsce w III Międzynarodowym Konkursie Plastyczno-Literackim „Ścieżki życia i droga do świętości bł. Bolesławy Lament” w kategorii plastycznej.
W tym samym konkursie Patryk Strzałecki z klasy II Technikum Mechatronicznego zdobył wyróżnienie w kategorii literackiej.
Konkurs miał charakter jednoetapowy. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej lub literackiej odnoszącej się do dowolnie wybranych scen z życia i działalności bł. Bolesławy. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęły na niego1103 prace, w tym 1000 plastycznych i 103 literackie. Prace napłynęły m.in. z Kazachstanu, Białorusi, Litwy, USA (Nowy Jork) i z Irlandii. Dodatkowe informacje można uzyskać  na stronie Wydziału Nauki Katolickiej Kurii Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie.
Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Lidia Fit