XXXII OLIMPIADA EKOLOGICZNA

ania 1 077W dniu 11.01.2017 roku o godz.10.00 w auli szkolnej odbył się Etap Szkolny XXXII Olimpiady Ekologicznej, nad którą patronat w tym roku sprawuje koncern Toyota.

Test obejmował 49 pytań zamkniętych z zakresu ekologii, ochrony środowiska, geografii, biologii, chemii a nawet fizyki.

Do konkursu przystąpiło 30 uczniów naszej szkoły z klas: 1 TH, 1 TI,                  1 TMT/TPS, 2 TH, 3 TH i 4 TH. Najlepszy wynik – 31pkt, uzyskał uczeń klasy 1TI Wojciech Miszczyszyn, co niestety nie wystarczyło do zakwalifikowania się do     II etapu Olimpiady ( należało uzyskać min.80% pkt. czyli 39 pkt.).

Uczniom należą się jednak pochwały za zaangażowanie i dużą wiedzę międzyprzedmiotową z zakresu nauk przyrodniczych.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się osiągnąć lepsze wyniki i reprezentować naszą szkołę na w kolejnych etapach XXXIII Olimpiady Ekologicznej.

Opiekunowie merytoryczni: Anna Nowoszyńska-Ejlak i Mariola Macioejewska.

ania 1 081 ania 1 078 ania 1 076 ania 1 082