Wyróżnienie i medal z Kanady dla uczniów Technikum Mechatronicznego z Bartoszyc

Do zdobywców brązowego medalu na 10. Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS 2016 dotarła jeszcze jedna wspaniała informacja!

Ich praca została doceniona i wyróżniona przez komisję konkursową międzynarodowego konkursu iCAN (International Invention Innovation Competition In Canada). Konkurs ten organizowany jest w Toronto przez międzynarodowe stowarzyszenie innowacynosci  – Toronto International Society of Innovation & Advanced Skills (TISIAS).

Uczniowie klasy II Technikum Mechatronicznego – Paweł Bohdanowicz, Radosław Oramus, Patryk Strzałecki  otrzymali Wyróżnienie Specjalne oraz medal za pracę „PROJEKT NOWOCZESNEJ KULI ŁOKCIOWEJ” wykonaną pod kierunkiem mgr. inż. Zbigniewa Murawskiego.

Tak znamienite sukcesy dają uczniom naszej szkoły dodatkową motywację do pracy nad własnym rozwojem naukowym, który zawsze towarzyszy twórczemu myśleniu przy wykonywaniu innowacyjnych projektów prac o zaawansowanym poziomie technologicznym. A wygląda na to, że w bieżącym roku szkolnym ilość nowych, ciekawych projektów naszych mechatroników będzie rekordowa.

Zbigniew Murawski

medal-canada1 medal-canada2 medal-canada3 brazowy-medal-iwis-2016 medal1 medal2 specialaward-2016