Czwartki z humanistyką

W czwartek 20 października br. w ramach umowy o współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie młodzież naszej szkoły brała udział w Czwartkach z humanistyką odbywających się co miesiąc na Wydziale Humanistycznym. Było to pierwsze spotkanie w nowym roku akademickim. Nasi uczniowie, jako stali bywalcy, zostali powitani bardzo ciepło. Tematyka wykładów dotyczyła m.in. kobiet szpiegów, kampanii wrześniowej, sztuki rosyjskiej awangardy, prezydenta Johna F. Keneddy’ego oraz świata twórczości Gustava Klimta. Prezentowane treści spotkały się z zainteresowaniem ze strony młodzieży, która wyraziła już chęć udziału w kolejnych spotkaniach.

Elżbieta Klimus

czwartek-15 czwartek-14 czwartek-13 czwartek-12 czwartek-11 czwartek-6 czwartek-7 czwartek-8 czwartek-9 czwartek-10 czwartek-5 czwartek-4 czwartek-3 czwartek-2 czwartek-1 czwartek-16